Text

3. maj, 2014

Text

Fick fina bilder på kära Luna från hennes uppfödare Karin!Saknar vår "tokstolla" så!

Snart kommer Lillys valpar och det blir fullt upp och spännande! Kanske saknaden efter Luna glöms lite då??

Solen strålar nu men det är kallt i skuggan! Tror Lilly tycker det är skönt med svalka för hon pinnande på lite bättre denna morgon! Lilla Isa tultar med snällt men i morgon blir det snabb långpromenad med husse för den damen!

Lilly går in i vecka 8 i morgon...jisses vad tiden går fort! Snart ska man få se vad som gömmer sig i hennes mage🙂

Väl mött igen!

 

 

Senaste kommentaren

15.09 | 19:14

Hej!
Vi är mycket intresserade av någon omplacering.
Har haft hund förut,
Vi är en kärleksfull familj med vuxen dotter.
Berättar givet vis mera om oss om intresse finns /mvh Helena

15.09 | 14:18

Det gör jag.

15.09 | 12:21

Hej!
Vad kul du träffat fine Hjalmar:) Kan du höra av dig på fagerhavanais@gmail.com om några dagar. Måste landa lite först:)

15.09 | 11:07

Hej!
Jag är intresserad av en valp från dig. Jag har träffat en hane, i Strömstad, som är så vacker. Vet att du just fått en ny kull men har du tid så hör gärna av dig.

Dela den här sidan