15. mar, 2016
Gomorron :)
Natten har varit lugn och tyst! I vaket tillstånd kravlas det runt och valparna nafsar lite lekfullt i varandra ❤ En liten "toa" i form av absorberande underlägg finns nu på plats. Några kissträffar har det blivit på den, fast det var nog mest tur :) Det gäller att börja i tid:)
När valparna är ca fyra veckor ska dem ha en vuxens hund temperatur och då kanske få komma ut för första gången! Är det kallt får mina småttingar allt vänta! Smakar på hundmat gör dem varje dag och det går bättre o bättre:)
Vi hörs snart igen!
Senaste kommentaren
15.09 | 19:14
Hej!
Vi är mycket intresserade av någon omplacering.
Har haft hund förut,
Vi är en kärleksfull familj med vuxen dotter.
Berättar givet vis mera om oss om intresse finns /mvh Helena
15.09 | 14:18
Det gör jag.
15.09 | 12:21
Hej!
Vad kul du träffat fine Hjalmar:) Kan du höra av dig på fagerhavanais@gmail.com om några dagar. Måste landa lite först:)
15.09 | 11:07
Hej!
Jag är intresserad av en valp från dig. Jag har träffat en hane, i Strömstad, som är så vacker. Vet att du just fått en ny kull men har du tid så hör gärna av dig.